Permanently

O nas

Permanently

Kilka słów o nas

O nas

Witamy na stronie naszej Pracowni! Specjalizujemy się w makijażu permanentnym i świadczymy różnorodne usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Pracownia Makijażu Permanentenego powstała z pasji tworzenia piękna w tworzeniu makijażu permanentnego oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy To tu na Mokotowie stworzyliśmy nowoczesny salon kosmetyczny z myślą o kobietach. To tu w subtelny sposób wygrywamy walkę o młody i zadbany wygląd. To tu zrobimy piękny makijaż permanentny brwi, oczu czy ust oraz wykonamy na specjalne życzenie piegi.

Pomagamy spełniać marzenia naszych klientek a swoją pracę wykonujemy z należytą starannością i indywidualnym podejściem. Jako nieliczni w Warszawie usuwamy niechciany/źle zrobiony makijaż permanentny lub tatuaż sprzętem najwyższej klasy. Posiadamy laser pikosekundowy i tu mamy rewelacyjne wyniki w usuwaniu. Bezpiecznie usuniemy kreski na powiekach stosując nakładki tytanowe odpowiednio dobrane rozmiarem do oka. Usunięcie pigmentu poza czerwienią wargową też nie jest nam obce.

Od 6 lat prowadzimy szkolenia w zakresie makijażu permanentnego, usuwaniu laserowym oraz REMOVEREM PMU. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w grupach dwuosobowych.

Permanently

Nasz zespół

Zespół

Barbara Domańska

Kosmetyczka – Linergistka, 17 letnie doświadczenie w zawodzie linergisty, 6 letnie doświadczenie jako trener szkoleniowiec z makijażu permanentnego.

Jestem także trenerem usuwania nieudanych makijaży marki PMU PROFESSIONAL Remover oraz trenerem usuwania makijaży/tatuaży laserem. Stawiam na rozwój cały czas podnosząc poprzeczkę, uczestnicząc przy tym w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach w kraju i za granicą.

Największa radością mojej pracy jest zadowolenie klientek i kursantek. Do każdej z tych osób podchodzę indywidualnie i angażuje się w 200%. Miałam ogromną przyjemność występować na konferencjach jako prelegent prezentując swoją technikę pigmentacji kreski cieniowanej. Zaproszona byłam do Jury w mistrzostwach mikropigmentacji.

W 2016 r zdobyłam pierwsze miejsce w kategorii pigmentacji ust w Tbilissi.
Przeszkoliłam już ponad 300 kursantów.
Posiadam wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze 2.14/00132/2018.

0 +
lat doświadczenia
0 k
zadowolonych klientek
0
wyborowych produktów

Wioleta Domańska-Nosal

Kosmetolog i linergistka z 10 letnim doświadczeniem Pasjonatka zabiegów upiększających oraz trener z usuwania niechcianych makijaży laserem Qswitch i henny pudrowej L’brows Cały czas się dokształca uczestnicząc w licznych kongresach, szkoleniach i sympozjach związanych z kosmetyka estetyczna.

Krzysztof Domański

Specjalista z usuwania tatuażu laserem Pikosekundowym oraz Qswitch.

Klaudia Pernal

Cześć. Nazywam się Klaudia Pernal. Z wykształcenia jestem terapeutą. Od początku z zamiłowaniem do upiększania, nie tylko wewnętrznego ale i zawnętrzego. Zajmuję się wizażem oraz zabiegami laserowymi na twarz. Odmładzanie, resurfacing, zamykanie naczynek czy usuwanie przebarwień to tylko część zabiegów które wykonuję dla poprawy wyglądu moich klientek. Dodatkowo oferuje masaż Kobido-UP. Masaż liftingujacy, ujędrniający, pobudzający przepływ limfy ukrwienie oraz spłycający zmarszczki. 

Kompleksowe odmładzanie, upiększanie i relaksacja. Zapraszam 

Kontakt

ul. Puławska 228 lok U8,
02-670 Warszawa

503 056 407
22 509 98 30